Znajomosc obslugi pakietu office

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zazwyczaj mamy już o nim jakieś wiedze i wyrobione zdanie. A kiedy więc gości z wszystkim nowym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dojść do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe pułapki i wbijamy się w ciasne i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy oryginalnego przewodnictwa. Zbieramy świadomość i krok po kroku, staramy się przynosić ją w życie. Bardzo drogi etap. Zaczynamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną umiejętność i z okresu do czasu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te też błędy, nabieramy poznania i przeskakujemy na następujący poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w wprawę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w aktualnym etapie idzie gdy po maśle. Swoja nauka jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również wspaniałą radą możemy być maluczkim. Taka wiarę w nas rośnie. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga jeszcze nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w idealnej postaci. Biegłości i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepołączone z naszymi zdolnościami. Procesy, jakich nie godzi się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z sposobem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre a te nudne też. I gdy od jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest niewątpliwie to, że możemy mieć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek liczą na myśli, dowiemy się, biorąc organizm w bycie i stosując go, aż do uzyskania mistrzostwa.