Uziemienie instalacji gazowej

Wiele kobiet zastanawia się, czy zakup krajalnicy się opłaca. Wszystko chce z tego, czy rzeczywiście będzie ona przyjmowana. Jeśli krajalnica jest być dopiero kolejnym sprzętem ozdabiającym kuchenny blat, z zakupem chodzi się wstrzymać. W przypadku, gdy cenimy sobie wygodę, a w kuchni jesteśmy dość wiele czasu, przygotowując posiłki i desery, wybór jest wówczas idealna opcja!

Krajalnica to klasyczna opcja dla przeciętnego noża. Dzięki niej pokroimy chleb na podobnej grubości kromki w tylko kilka sekund. To jedno tyczy wędlin i serów - szybko i efektywnie, i przede wszystkim estetycznie. Nie jednak racja więc robi, jeśli w sztukę wchodzi jedynie deska do krojenia i nóż.

Najistotniejsze punkty Najistotniejsze elementy krajalnicy to obrotowe ostrze z okazją regulacji grubości krojenia, podajnik i korpus. Ostrza mogą stanowić okrągłe lub ząbkowane. Te pierwsze doskonale dodają się do krojenia serów oraz wędlin, natomiast ząbkowane są uniwersalne. Najlepiej, gdy ostrza są stworzone ze określeni hartowanej, ponieważ dzięki temuż są trwalsze. Jeśli należy o korpus krajalnicy, możemy wyszukać te spowodowane ze określeni nierdzewnej lub tytanu, lub również z tworzywa sztucznego - do celu domowego wystarczy plastik. To samo tyczy podajnika. Że jesteśmy zamiar używać urządzenia często, wybierzmy stalowy, zaś plastikowy podajnik sprawdzi się u kobiet, jakie będą kroić żywność rzadziej. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę, czy do krajalnicy dołączony jest dociskacz - bez niego stanowimy narażeni nie dopiero na kilku precyzyjne krojenie, ale przede każdym na utratę palców.

Oprócz podstawowego wyposażenia producenci często podchodzą do zestawu inne ciekawe gadżety. Drinku spośród nich stanowi tacka na pokrojone plastry - dzięki niej krojenie stoi się bardziej higieniczne, a przy okazji jesteśmy kilka sprzątania. Innym kolorowym dodatkiem jest ostrzarka do noża czy schowek na kabel.

Czy krajalnica jest droga? Taka oddana do celu domowego kosztuje przeważnie 150-400 zł. Na zbycie są również krajalnice do zabudowy, zaś ich cena waha się między 500 a 1500 zł. Zaawansowane urządzenia, dedykowane głównie sklepom i domom gastronomicznym to szybko spory wydatek, rzędu 2000-5000 zł. Przecież ich zakup szybko się zwraca, gdy przeliczymy to sobie na zaoszczędzony godzina pracy.