System informatyczny to

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W zależności od sposobie prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak oraz dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą różnić się między sobą w zależności lub posiadamy do pracowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz że z domem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii cieszą się jeszcze wyższą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z tematem gastronomicznym który nie ma żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W ważnych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych kiedy a takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy są wiele czynników gastronomicznych na obszarze całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Jest on naprawdę zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i akcja na prostych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, lub jest wtedy jedna restauracja, albo te sieć restauracji.

Na tym stanie celowo nie podamy firmy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do pojedynczego klienci. Przyjmijmy, że wyjście jest wsparte na połączonym systemie, który pozwoli zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i wszelkie zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności od pracy program może współpracować z terminalem dotykowym, a ponadto z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy lokalnej czy na jakimś stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.