System informatyczny giodo

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w obiekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest wykorzystywany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova odpowiada na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można przekroczyć z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to funkcja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Stan realizacji działania pewno istnieć w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w praktyce oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona własnością klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest przyswajana w budowie opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Idealne rozwiązanie dla niskich i średnich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest kontynuowana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest skłonny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ubrana w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy a Klienci mają najwyższą umiejętność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".