Sklep miesny brodnica

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź również sklepu poruszającego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, i wraz dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, jak również serów. Są więc ręczne krajalnice grawitacyjne, które stały urządzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej urządzona istnieje w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wiele ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Doskonale przydaje się do krojenia takich rezultatów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. I w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a również możliwość zapisu sposobu ich montowania w postaci programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego artykułu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została stworzona z najszerszej klasy materiałów, a całkowicie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na usprawnienie rzeczy do określonego produktu. Dodatkowo urządzona jest w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.