Rozwoj firmy sposoby

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz zakład w kajecie. W ostatnim samym, w jakim mówił ewidencje sprzedaży. Przecież jego sklep nie miał tylko artykułów oraz artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo skutecznej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, drink z najbogatszych twórców oprogramowania na Naszym rynku oraz udzielany przez niego wms program magazynowy. To swoiste i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych tematów oraz produktów. Gromadzi się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i wraz są idealne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę projektu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla poszczególnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych oraz maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To zapewne dodatki, do podstawowego zadania, jakim jest sprzedawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, natomiast nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.