Przygotowania do slubu w kosciele

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyzny dzień ślubu istnieje godnym doświadczeniem. A nie zależy to z tego czy ślub czerpiemy z rozsądku czy istnieje zatem swoje największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I było się. Mój wieloletni narzeczony w rezultacie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego poważnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to kluczowe rzeczy o których pomyśleliśmy. Nie mieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli chodzi o suknię kobietą wtedy ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mężczyzna nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, gdyż w nim jak zapewniał, dużo się czuł. Dodatki też poszły w ekspresowym tempie.

kokardki dla niemowląt

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W układzie spośród obecnym obrączki ślubne też wymagały być pozostawione w tym trendu. Wymyśliliśmy, że nosi więc stanowić połączenie białego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą chętne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To chyba nowa popularność i polityka na przyzwyczajenie palców do następnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie kiedy inny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to jedyna nowość. Wszak który facet chce mieć lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dobrze należeli w współczesnych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i tak o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I reklamował się wszystkim kumplom. Istniały i inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno stanowiło ją przekonać, iż to dalej nie są te poważne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował dodatkowo ona w ostatnim wariactwie uczestniczyć nie będzie. Ale obiecała, że na prawdziwy ślub przyjdzie. W rezultacie otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były otwarte. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie potrafili się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w kraju nadszedł ten wielki dzień. Pogoda była interesująca, słońce świeciło, co chyba jest zdolnym prognostykiem na dolę. Nie potwierdzam żadnych przesądów, tylko ten znacznie mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co było zasługą mojej matki także siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w skutku te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli teraz mężczyzną i żoną. Byliśmy bardzo pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i rozrywkom nie było efektu. Wszyscy zajmowali się do białego rana. Wtedy istniał naprawdę udany dzień.