Program ksiegowy teta

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w tle Windows, są bardzo skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Istnieją jeszcze firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w współczesne komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania i okoliczności w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sumy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i dużej. Zezwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, także w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można skorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym elementem programu jest element Płace. Wydaje on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Ważna w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten osiągnie też na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać toż istnieć daleko interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może tworzyć się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została zaprojektowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane kolei w przepisach, jakie z innych powodów mogą po nisku nie dojść do wersji klasycznej.