Program gastro szef demo

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, obowiązujące w wszelkim sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego gatunku biznesów są bardzo różne, a na szczęście niewielki budżet dobrze nie musi stanowić zapory przed wgraniem takiego rozwiązania. Wiele rewelacyjnych urządzeń jest bowiem przydatnych w budów – a obecne w zupełności za darmo. Oto kilka z bezpłatnych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS doskonalone są w zasadzie Open Source – a a mają wysoki kod źródłowy, dzięki jakiemu jesteśmy okazję rozwijać je we domowym rozmiarze i nakłaniać do własnych potrzeb. Co istotne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie wchodzą w nazwie, zaś nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS pozwoli na przechowywanie i zmienianie wiedz o konsumentach, sprzedaży, dostawach i pracownikach, dzięki czemu znacznie dobrze sprawdzi się w mniejszych i małych sklepach oraz punktach handlowych. Ma on dobry interfejs a bardzo wydajny moduł do raportów. Niestety, jako system internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kasy czy drukarki fiskalne, stanowi znacznie ograniczone.
Floreant POS
Floreant POS to jakieś z czystszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki dużej grupie użytkowników również możliwości wykorzystania komercyjnego wsparcia technicznego jego ojców, Floreant POS jest całkowicie profesjonalne narzędzie dla każdego sklepu gastronomicznego – bez względu na jego wysokości. Zaletami systemu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w zupełnie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla własnych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a jeszcze wielkie możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Cechuje się on pełnymi szansami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń stosowanych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, oraz sporo innych urządzeń.