Program dla firm chomikuj

PC Market firmy Insoft więc dużo elastyczny program, zarówno dla mniejszego biznesu jak również dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny istnieje w działu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W siłę rozwoju jednostki można rozwijać ją o inne moduły. PC Market jest równym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest przez naszych konsumentów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym okresie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci toż wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najgorsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile jest Ciż ponad wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program określi jaką kwota pieniędzy nosisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz spośród usług kolektorów informacji. Samodzielnie i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla naszego składu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki pomocy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na swym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Spowodowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Zajmuje go szybko ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i popularny w obsłudze, w nieświadom sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na właściwą uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest prosty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością dostępnych na zbytu urządzeń fiskalnych, a dodatkowo każdego typu sprzętem, który można sprawdzić w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.