Pos system ipad restaurant

Gdyby jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, to wyjątkowo dobrze wiesz, że szybkość obsługi typa stanowi drinkom z najważniejszych wyzwań, którym pragniesz sprostać. Jednakże chyba nie domyślałeś się nigdy, że wielki nacisk na ostatni element stanowi nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz także samo wprowadzenie zamówienia do stylu i zdanie go w walucie fiskalnej.

 

Jeśli a Twój lokal wyposażony jest w normalne lub mało zaawansowane, czy przestarzałe kasy, toż ostatni element znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio przenosi się na jego zadowolenie, tudzież jego brak z oferowanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na targu pojawia się jeszcze bardzo udogodnień, a branża gastronomiczna może używać z coraz bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio dokonują się na jakość oferowanych usług! I dokładnie z taką pracą, która obejmuje na punktu poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Posiadamy Ci do zaoferowania sam z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego obsługa istnieje nie dość, że bardzo intuicyjna, to dodatkowo do złudzenia przypomina pracę na starej kasie fiskalnej, więc goście nie będą odczuwaliśmy większych trudności z adaptacją do następnych rozwiązań! Ponadto cały program chodzi w trybie dotykowym, zapewniając swój a co najważniejsze, znacznie większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera odznacza się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ występuje ona poprzez wpisanie dobrego dla poszczególnego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli pragnie Obecni na obsłudze użytkownika na ostatnim, światowym poziomie! Gastro Pos jest brany i lubiany w wielu renomowanych lokalach gastronomicznych i wspaniałych barach! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i myśli, aby Twój lokal wzniósł się na jeszcze wyższy stopień!