Pos graduacao gastronomia belo horizonte

Pos gastro to oprogramowanie stworzone specjalnie na potrzeby gastronomii. Stanowi dobrą, a zarazem lepszą, alternatywą dla starej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki finansowe i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest jednorodny w obsłudze. Klient posiada szansa wyświetlenia sprzedanych potraw w ciągu dnia, z harmonogramem na zupy i dania mięsne włącznie. Program ma także uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i przynależących do poważnej grupy, nie musi on zapamiętywania kodów PLU, kiedy w tradycyjnej kasie fiskalne. Nazwy towarów grane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono głównie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Dbając o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja dana jest na pojedyncze zdanie pracy.
Gastro pos ma wiele przydatnych funkcji. Użytkownik posiada nadzieję łącznia lub dzielenia rachunku w sytuacjach, kiedy klienci kupują za jednych siebie. Istnieje jeszcze możliwość otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, oraz były podgląd bieżącego rachunku. Dobrym wyjściem jest praca bycia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości stanowisk sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos przez system audiowizualny idzie na danie automatycznej danej do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na ekranie w kuchni.
Ciekawą funkcją jest i tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Proste są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i daty dnia. Zamieszczone informacje można z możliwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy dodatkach w menu. Program współpracuje z planami hotelowymi i skomplikowanymi urządzeniami. Obsługuje inne formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie tylko ze powodu na cenę, a przede każdym wygodę użytkowania.