Plan finansowy jak zrobic

Symfonia pomysł to pakiet, który działa zarządzanie w słabych oraz małych firmach. Stanowi o ważny polski zintegrowany pakiet, jaki został napisany zwłaszcza dla środowiska WindowsTM. Oprogramowanie to umożliwia w zarządzaniu firmy w jej częstej role w ról ewidencji oraz obsługi wydarzeń gospodarczych.

zarządzanie relacjami z klientami crmCodzienność przedsiębiorcy, czyli kilka słów o zarządzaniu relacjami z klientem. Enova365 CRM | Systemy ERP | POLKAS

Moduł Finanse i Księgowość obsługuje najważniejsze operacje księgowe (księgowanie dokumentów, bilanse, rozliczenia). Moduł Analizy Finansowe uznaje za zadanie wspomagać pracę działu finansowo-ekonomicznego przedsiębiorstwa. Aplikacja Środki Trwałe ułatwia w niespotykanym stopniu prowadzenie ewidencji oraz inwentaryzacji środków trwałych, wartości prawych i niematerialnych. Moduł Kadry natomiast Płace służy do prowadzenia wynagrodzeniami oraz danymi ludzi. Dzięki nim można szybko obliczyć płace, prowadzić ewidencję czasu pracy itd. Ułatwia on w oddaniu się z US oraz ZUS. Moduł Płace natomiast uwzględnia rożne sposoby wynagradzania - generuje listy płac oraz raporty. Drukuje i potwierdzenia przelewów. Aplikacja Handel uczestniczy w istoty sprzedaży oraz gospodarki magazynowej (ewidencja stanu magazynowego). Dzięki niemu stoi możliwość wystawiania dokumentów magazynowych, sprzedaży, zakupu itd. Jest zadowalająca dla marek mających kilka oddziałów zaś w cali zgodna z drukarkami i kasami fiskalnymi. Moduł Faktura jest grany w terenach handlowych i sprzedaży. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, rachunki). Współpracuje z drukarkami fiskalnymi. Moduł Mała Księgowość został zaś stworzony dla firm, które wykonują księgowość uproszczoną. Leczy on w ewidencjonowaniu i obsłudze rozliczeń z ZUS (współpracuje z programem Płatnik). Dzięki niemu ważna mówić rozrachunki z urzędami oraz pracownikami. W ogromnym stopniu ułatwia analizy dochodowości.