Piekne klamstewka powroca ze spin offem przetrwaj prekluzje prezydenty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po raz ważny na parawanach 8 czerwca 2010 roku. Zaznacza teraźniejsze, iż wcześniej wkrótce będziemy obchodzić jego 9 uroczystość! Miliony telewidzów z nierównych rogów chodziło miłości czwórki służących, jakie starały się wymyślić paralelę niewiadomego stalkera. Ogólnie powstało aż siedem etapów! Ostatnie wszakże nie wynik hecy! Uprzednio 20 marca będziemy potrafili odtwarzać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się grobli pojawi? Która będzie fabuła? Już wam pełnia rozwiązujemy!

Jednakowo kiedy poprzednik, serial będzie wsparty na tezie lektur Sary Shepard. Przesadzimy się do Beacon Heights, gdzie wszelaki małżonka się żyć znaczącym (nawet jeśli godzi się rzeczone z bujną stawką). W brygadzie odnajdziemy m. in. dwie aktorki spośród faktycznych Słodkich Kłamstewek. Więcej przyłączą się one w morowe osobowości. Wymowa tu o niezrównanej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) i Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W załodze Perfekcyjnych przewijają się czasami takie imiona niby: Zieleniec, Brown, Rutherford ewentualnie disnejowska znakomitość Sofia Carson.

Fabuła będzie się podejmuje we wspomnianym nadzwyczaj osiedlu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie chcieć protekcji nieobcej starej kontrkandydatki Alison DiLaurentis. W międzyczasie posiądziemy przypowieść trójki patronów: Avy, Caitlin dodatkowo Dylana. Rozmarzają się oni nad wykroczeniem nienagannym, w którym ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się wszelkiemu z nich. Wiadomo są więc ledwo zachcianki, jakkolwiek poplecznicy nie umieją uwierzyć, gdy dowiadują się, iż matrona, jaką żądali zatłuc, bezsprzecznie nie dożywa. Także nieopodal że nie dzierżyli oni z tymże małowartościowego klubie, szwankują się oni kierowniczymi potajemnymi.

Ogrom dowiecie się uprzednio 20 marca na przewodzie Freeform!