Optima zestawienia ksiegowe

Optima to linia programów połączonych ze sobą. Pracują używając się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo możliwości dla maluchów oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów będących w spółce. Jednym z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

system crm dla małych firmSystemy CRM - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Moduł ten przeznaczony stanowi dla firm usługowych. W przystępny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do wiadomościach jest dodatkowy z stanu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy informacjach można ją modernizować za pomocą kreatora,
– w zakresie samej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na platformie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– zezwala na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus zezwala na otrzymanie dokładnej wiedz o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu artykułami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem opisujących je zalet. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar i z której dostawy zamierza dać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest lekka, pomaga w współczesnym zamieszczona instrukcja obsługi. W czytelny i prosty sposób kieruje punkt po artykule do rozwiązania instalacji.