Optima ksiegowosc dzienniki

Optima to część programów połączonych ze sobą. Pracują stosując się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo możliwości dla niskich i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów zachodzących w korporacji. Drinkom z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Moduł ten poświęcony jest dla firm usługowych. W prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do wiadomości jest praktyczny z zakresu innych modułów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej bazy informacji można ją modernizować za pomocą kreatora,
– w końcu jednej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus zezwala na pozyskanie wszystkiej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o dane partie zróżnicowane pod względem przedstawiających je cech. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar również z jakiej dostawy zamierza wydać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest jednoznaczna, pomaga w tym zamieszczona instrukcja obsługi. W niedrogi i czytelny sposób kieruje punkt po artykule do wykonania instalacji.