Obowiazki trenera pracy

W bliskiej ofercie wybierają się jedynie bogate oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona rzeczy oraz ergonomia obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i trwały wzrost w zasięgu technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale jednocześnie profesjonalne oraz dużo dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

system zarządzania dokumentami

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o jakimś kształcie a wszystkimi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą spożywa w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dopasowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym urządzeniem do pisania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu większych części suchego produktu z licznych przestrzeni. Zostały zbudowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i obiektów we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i podejmujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.