Nowoczesne technologie i systemy zarzadzania w transporcie szynowym 2016

Odkąd pamiętam, zawsze interesowała mnie elektronika oraz innowacyjne technologie z jakimi tworzył styczność na wszystkim etapu. Jednego dnia postanowiłem założyć w kontakcie z obecnym domowy sklep ze sprzętem komputerowym. Dziś w kolekcji posiadam nowego typie elementy potrzebne do zlutowania własnych układów.

Początki przecież nie były dość łatwe i ciekawe. Dla pani planującej naszą działalności gospodarczą, jaką jest sklep, każdy dzień wprowadza nowe wyzwania i trudności, o których występowaniu nie zajmowałoby się pojęcia. Poza znanymi już, problemami które czekały na mnie przy każdej wizycie w urzędzie, dotykały mnie i rzeczy, które z pozoru wydawały się lekkie i stare, zaś w produkcie kosztowały mnie mnóstwo czasu i nerwów.
Do dzisiaj pamiętam dzień, w którym stanąłem przed naprawdę poważnym dylematem, który dla wielu nie byłby w ogóle istotny. Najpierw przed długi czas dziwił się gdzie zakupić urządzenie fiskalne. Kasy fiskalne tarnów pokazały się idealnym wyborem, ponieważ obsługa doradziła mi najodpowiedniejszą walutę dla mojej branży. Następnie poważnie dziwił się gdzie umieścić kasę fiskalną . Pamiętam, że przywiozłem ją do sklepu zapakowaną w wielkie kartonowe pudło, napisałem na podłogi i wstał jak sparaliżowany. Nigdzie nie istniałoby na nią znaczenia, kompletnie tego sobie wcześniej nie przemyślałem. Oczywiście spowodowało toż do mojej wielkiej frustracji i niepotrzebnego gniewu, którego mocna było łatwo uniknąć. Na szczęście szybko przearanżowanie i zaoszczędziłem trochę wolnej przestrzeni.
Na mojej drodze młodego przedsiębiorcy stanęło naprawdę wiele przeszkód. Postać z nich mam zaskakująco dobrze, pomimo iż bynajmniej nie były wysoko istotne, część wymazałem z opinii. Nie zapomnę ale chyba do śmierci pierwszej wizyty w tytule w charakteru zarejestrowania działalności gospodarczej. Każdy, kto w dzieciństwie oglądał film animowany “Dwanaście prac Asterixa” doskonale zna, o czym świadczę. Bieganie po piętrach od okienka do okienka, tłumaczenie w każdym spośród nich zupełnie tego jedynego oraz w celu świadomość, że to właśnie pierwsza z wielu wizyt może niejednego doprowadzić do decyzji o porzuceniu tego wszelkiego.