Ksiegowosc firm transportowych

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i zajmującej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo różnych odbiorców, łączy je zawsze uniwersalność i łatwość obsługi. Co znacznie ważne, są one dopasowane do obowiązujących przepisów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najszerszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do firm prowadzących pełną księgowość, kiedy i firm rozliczających się w postaci księgi zysków i rozchodów lub na podstawie podatku zryczałtowanego.

http://linuxclub.pl/berndson/pdkp/szkolenia/

Enova księgowość jest pełną gamę funkcji niezbędnych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo ubogim w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z planem nie sprawi problemów nawet kilka zaawansowanym użytkownikom.

Ten zasób w zestawieniu z drugimi zapewnia wiele większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć swoje raporty i wydruki, na jedyny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych cech z zastosowaniem tzw. pól własnych, czy i rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa jest też realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zapłacone w czasie; ewidencja środków trwałych, a także wartości wewnętrznych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.