Krajalnice przemyslowe do wedlin

http://englishcourse.pl ceagCeag Oprawa EV 35 LED | GRUPA WOLFF

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: wysoka sytuację oraz prosta cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na polu". Jest dosyć swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do krojenia przede każdym różnego sposobie wędlin i mięsa, a z przeznaczeniem prawdopodobnie być używany również do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótka i bardzo precyzyjna, a używanie jej - w pełni bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zakonserwowane i zbudowane z tak trwałych, prostych w sprzątaniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Wszystek temat tego urządzenia, jaki tworzy jakąkolwiek relacja z żywnością, jest spowodowany z punktów nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz liczył tego tematu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią efekty do minimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić akcesorium do tego, by znów działało "jako nowe".