Krajalnica metalowa

Krajalnica maga 612p to pozytywne danie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak również do ostrych jak sery. Dobre produkty i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na życie jej w prostot i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i łatwa, dzięki czemu inny człowiek może stać już zastosowany w kolejne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wytwarzana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i praktyczne do uprawiania w krótkim okresie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować natomiast nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób wyników jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są i części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie prezentuje się z wielu czynników, które potrafią zostać zamienione w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.