Krajalnica maga 612p czesci

W interesach zaś w polach domowych bardzo często występuje potrzeba pokrojenia czegoś w pewne, cienkie plastry. Działa to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak daje się, że krajalnica bywa wykorzystywana jeszcze do własnych celów, na dowód do krojenia warzyw czy owoców, gdy wymagamy ich w budowie cienkich plasterków.

W relacje z tego, co myślę kroić na krajalnicy, jest ona wyposażona w specjalne ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane przeznaczone jest do krojenia pieczywa, co pozwoli łatwo "wgryźć się" w jego grupę i umożliwia równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmiany jeśli idzie o wędliny lub sery, zależy nam szczególnie na długich, równych plastrach, które kręci się łatwo i bez specjalnego wysiłku. Do ostatniego punkcie używamy krajalnicy z dobrą, jednak bardzo niebezpieczną krawędzią, która idealnie radzi sobie z prostymi, kiedy oraz bardzo delikatnymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to prosta maszyna do krojenia, polecana szczególnie do domów gastronomicznych również do sklepów. Jest wysyłana przez producenta ze powodu na swoją dużą trwałość oraz umiejętność obsługi. Dzięki tym częściom każdy, po pierwszym przeszkoleniu z obszaru bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może podejść do rzeczy z krajalnicą i przekazywać naszym użytkownikom wędliny lub sery pokrojone w precyzyjne plastry. Krajalnice dobrych jakości zezwalają na bliskie uporanie się z pokrojeniem ogromnej dawek wędlin czy serów, przy minimalnym nakładzie rzeczy i szybkości pracownika. Taka krajalnica w składzie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki kiedyś poświęcano na krojenie towarów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, kiedy to jest chciane na przykład w sukcesu szynek surowych, które jada się jedynie w plasterkach grubości bibułki.