Krajalnica klasyfikacja srodkow trwalych

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wielkość i długie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste jak również wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie wykonywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasie Krajalnica została spowodowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i realizację maszyny. Artykuły z których sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które tworzą związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siła. Dodatkowe elementy zostały zbudowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica jest też urządzona w określoną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego ale jak wydobywa się on w perspektyw zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.