Krajalnica forum

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała sytuacja oraz umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zbudowana przez naszego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest dość dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to efekt, przeznaczony do cięcia przede wszystkim nowego typie wędlin i ciała, a z powodzeniem potrafi żyć brany jeszcze do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest intensywna i bardzo precyzyjna, a stosowanie jej - w cali bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zabezpieczone i stworzone z tak trwałych, dostępnych w czyszczeniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i warunki sanitarne. Wszystek temat tego dania, który zawiera wolną relację z żywnością, jest spełniony z elementów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz nosił tego faktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią wyniki do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać urządzenie do ostatniego, by znów leczyło "jak nowe".