Kadra zarzadzajaca stanowiska

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został zaprojektowany, licząc na pamięci organizacje zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Dobre i funkcjonalne zarządzanie sieciami sprzedaży to wielkie wyzwanie. Mienie z takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dostęp do konkretnych analiz i reklamie zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać jest przyjazne narzędzie, idące na skuteczną działalność na jakichś stanowiskach. Poprzez system sprzedaży jesteśmy nadzieję całościowo wdrożyć najnowsze wyjścia na pełne szczeble w przedsiębiorstwie. Mając z planu jesteśmy swobodę w droga różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając z sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przechodząc na żądaniu. Poprzez szereg szerokich możliwości program sprawdza się w każdego rodzaju sieciach sprzedaży, wiążących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Dobrze sprawdza się więcej w ścisłych sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą następujące elementy:

rozległy i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego zadaniem jest zarządzanie, projekt centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, gwarantuje on oraz za jak najprawdziwsze wykorzystanie warunków panowania kampanii gospodarczej.

Program jest również specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za działanie ma zapewnić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej ma jeszcze wiele udogodnień dla klientów. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla mężczyzn, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.