Erp optima produkcja

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest podać uwagę na pomysł ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to miłe narzędzie dla średnich i małych firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr natomiast płac, posiada także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten może się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Wynika zatem z faktu że stanowi on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego przydatne są w nim nowego typu narzędzia do raportowania i ocen oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można wziąć nie tylko dostęp do jego oryginalnych oraz mocnych funkcji, a i do asysty technicznej, która daje rozwiązywanie bieżących problemów oraz stosowanie rozwiązań przystosowanych do określonej dziedzinie oraz instytucje. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima chyba nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów a całej firmy, lecz również przyczynić się w niski system do powiększenia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online lub także z 60-dniowego dema offline. Jest obecne bardzo istotne, gdyż dzięki temuż mocna podjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie spośród niego właśnie ponad 60000 firm z wielu branż, co jest informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.