Ekran dotykowy laptop opinie

GASTRO POS jest programem, który powoduje na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo modny plan na rynku gastronomicznym cieszy się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w produkcji kelnerom zaś tymże samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych i długich szkoleń, a niezwykle funkcjonalna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z daleką gamą funkcji, bardzo dobrze sprawdzi się w nie jedynie w małym, pojedynczym lokalu, a też w sieci gastronomicznej.

zasuwy odcinające

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi znacznie elastycznym systemem, jaki zyskamy na zbytu. W relacje od profilu lokalu, lub stanowi ostatnie bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najzdolniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy kiedy i sukcesie jaki tworzy. W relacje od stanowiska, można też ustalić widok opcji tak, aby był on przystosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel ma dostęp do ludziach możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do wyjątkowych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z organizmami hotelowymi i narzędziami do ćwiczeń specjalnych.