Drukarka fiskalna posnet zmiana godziny

kraków kasy fiskalne

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2.00 na 3.00 albo z 3.00 na 2.00 – ta dodatkowa wersja toż najlepsza reklama dla śpiochów, tylko coś gorsza dla klientów kas finansowych i drukarek. Pamiętajmy, że zmiana godziny w obecnych celach potrafi żyć przygotowana wyłącznie bezpośrednio po skończeniu raportu dobowego, i przed ewidencją pierwszej sprzedaży.

Zmiana okresu w ciemności to drugi atut dla kasjerów, którzy podejmują w porach nocnych – za dodatkowy godzina pracy mają do wyboru wynagrodzenie albo wolną godzinę do odebrania. Przestawienie zegarków z godziny 3.00 na 2.00 to natomiast taka trudność dla użytkowników kas fiskalnych, którzy przechodzą w skrótach prowadzić sprzedaż w nocy z soboty na niedzielę.

Możliwe trudności
Przypominamy, iż zmiana okresu w kasach fiskalnych może być wykonana jedynie po skończeniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży. Ponadto w poszczególnych kasach fiskalnych uprawniony do zmiany czasu jest jedynie autoryzowany serwis posnet kraków. Wielu właścicieli urządzeń ewidencjonujących bagatelizuje kwestię zmiany godzin, przez co powodują kasjerów na także większe trudności techniczne.

Zmiana godziny w menu
Kiedy te warunki są dla nas oczywiste, możemy podjąć do operacji zmiany pory na naszej kasie fiskalnej poprzez wybór w menu urządzenia funkcji zmiany godziny, wprowadzenia odpowiednich danych i uznanie zmian. Procedura taż istnieje wyjątkowo szczegółowo określona w instrukcji obsługi, która stanowi przymocowana do kasy fiskalnej przez producenta. Jeśli będzie uznawało znaczenie zdarzenie, w jakim pomimo postępowania razem z obrazem w informacji i w/w wskazówkami operacja zmiany pory nie udała się, zalecamy jeszcze jakieś rozwiązanie: zmiana godziny o cenę mniejszą niż 59 minut np. 30 minut i działanie jeszcze raz tej operacji po upływie doby. Gdy oraz zatem nie ułatwi nam doprowadzić godziny do odpowiedniej wartości – wtedy zachęcamy do związku z prawym działem serwisu posnet.
Użytkownicy kas oraz drukarek fiskalnych są dzisiaj mało czasu, aby zastanowić się, jak technicznie zaplanować przestawienie okresu w urządzeniach. W moc przypadkach najodpowiedniejszym rozwiązaniem zaprezentuje się wprowadzenie chwilowej przestrzenie w statystyk sprzedaży. Konsumenci świadomi konieczności przestawienia czasu powinni okazać w kontraktu spośród obecnym wyrozumiałość.