Comarch xl upgrade

Program comarch xl stanowi toż rozbudowany system klasy ERP wspomagający i zmieniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest rozpowszechniane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmłodszych, kilkuosobowych do szerokich firm mających moc oddziałów na pełnym świecie.

Główne zalety oprogramowania tej kategorii są ważne w będących dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - gospodarka i kierowanie stanem magazynowym, - obieg wewnętrzny oraz zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz prowadzenie informacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl cechuję się bardzo rozbudowanymi ofertami i korzysta budowę modułową. Proponuję to olbrzymie możliwości budowania rozwiązania dopasowanego do realnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w zasięgi, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą. System spółki comarch jest dostosowywany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest prawdziwą analizą całych procesów a i potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie idzie na osiągnięcie dużej wydajności w tle. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również sposób w projektu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa wtedy w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten styl dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie bierze potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i zachowania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwalają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Bycie różnych wersji technologicznych pozwala na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest zajmowany w ponad 5000 przedsiębiorstw w wszelkiej Polsce. Największe branże obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, internetowa oraz automatyka. Najwięksi użytkownicy to: - Kupiec - VOX składy budowlane